  • DSC1121CM5-033.3333T
DSC1121CM5-033.3333T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121CM5-033.3333T
HK JDW NO:
536-DSC1121CM5-033.3333T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121CM5-033.3333T
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q100
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1121
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    33.3333MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm