  • DSC1122BI3-166.6000
DSC1122BI3-166.6000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1122BI3-166.6000
HK JDW NO:
536-DSC1122BI3-166.6000
Step5Bar-code shipping tag
DSC1122BI3-166.6000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1122
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    166.6MHz
  • Output
    LVPECL
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    58mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm