  • DSC1123CI3-148.5000T
DSC1123CI3-148.5000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123CI3-148.5000T
HK JDW NO:
536-DSC1123CI3-148.5000T
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123CI3-148.5000T
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1123
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    148.5MHz
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm