  • DSC1123DL5-176.5000T
DSC1123DL5-176.5000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123DL5-176.5000T
HK JDW NO:
536-DSC1123DL5-176.5000T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123DL5-176.5000T
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    176.5MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    176.5MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm