  • DSC1124CM3-100.0000
DSC1124CM3-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1124CM3-100.0000
HK JDW NO:
536-DSC1124CM3-100.0000
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1124CM3-100.0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1124
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCSL
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    42mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm