  • DSC6001MI2A-060.0000T
DSC6001MI2A-060.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6001MI2A-060.0000T
HK JDW NO:
536-DSC6001MI2A-060.0000T
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC6001MI2A-060.0000T
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC60XX
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    60MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm