  • DSC6003JE2B-032K768
DSC6003JE2B-032K768
advertisement
Manufacturer No:
DSC6003JE2B-032K768
HK JDW NO:
536-DSC6003JE2B-032K768
Package:
4-VLGA
Step5Bar-code shipping tag
DSC6003JE2B-032K768
  • Package / Case
    4-VLGA
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC60XXB
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    32.768kHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm