  • DSC6013JI2B-432K000
DSC6013JI2B-432K000
advertisement
Manufacturer No:
DSC6013JI2B-432K000
HK JDW NO:
536-DSC6013JI2B-432K000
Package:
4-VLGA
Step5Bar-code shipping tag
DSC6013JI2B-432K000
  • Package / Case
    4-VLGA
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC60XXB
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    432kHz
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.89mm
  • Operating Frequency
    0.432MHz
  • Rise Time-Max
    3.5ns
  • Fall Time-Max
    3.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±25ppm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm