  • DSC6083JI2A-032K678T
DSC6083JI2A-032K678T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6083JI2A-032K678T
HK JDW NO:
536-DSC6083JI2A-032K678T
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC6083JI2A-032K678T
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    32.678kHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm