  • DSC6111MI2A-064.0000
DSC6111MI2A-064.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC6111MI2A-064.0000
HK JDW NO:
536-DSC6111MI2A-064.0000
Package:
4-VFLGA
Step5Bar-code shipping tag
DSC6111MI2A-064.0000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Package / Case
    4-VFLGA
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    DSC61XXB
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    2.0mm x 1.6mm x 0.89mm
  • Operating Frequency
    64MHz
  • Rise Time-Max
    2.2ns
  • Fall Time-Max
    2.2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm