  • DSC6301CI2FA-025.0000T
DSC6301CI2FA-025.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6301CI2FA-025.0000T
HK JDW NO:
536-DSC6301CI2FA-025.0000T
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC6301CI2FA-025.0000T
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    80μA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm