  • DSC6331CI2CA-012.0000T
DSC6331CI2CA-012.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6331CI2CA-012.0000T
HK JDW NO:
536-DSC6331CI2CA-012.0000T
Package:
4-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC6331CI2CA-012.0000T
  • Package / Case
    4-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    Matte Tin (Sn)
  • Additional Feature
    TR
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    12MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.00% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm