  • DSC6331JA2HB-025.0000
DSC6331JA2HB-025.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC6331JA2HB-025.0000
HK JDW NO:
536-DSC6331JA2HB-025.0000
Package:
4-VLGA
Step5Bar-code shipping tag
DSC6331JA2HB-025.0000
  • Package / Case
    4-VLGA
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC63XXB
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.89mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.50% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm