  • DSC6331JE1CB-024.0000T
DSC6331JE1CB-024.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6331JE1CB-024.0000T
HK JDW NO:
536-DSC6331JE1CB-024.0000T
Package:
4-VLGA
Step5Bar-code shipping tag
DSC6331JE1CB-024.0000T
  • Package / Case
    4-VLGA
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC63XXB
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.00% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm