  • DSC6331MI1CA-038.0000
DSC6331MI1CA-038.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC6331MI1CA-038.0000
HK JDW NO:
536-DSC6331MI1CA-038.0000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS
Step5Bar-code shipping tag
DSC6331MI1CA-038.0000
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.00% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bag
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
    Matte Tin (Sn)
  • Additional Feature
    TUBE
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    38MHz
  • Output
    LVCMOS
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    2.0mm x 1.6mm x 0.89mm
  • Operating Frequency
    38MHz