  • DTS120100SUDC-P7/RP
DTS120100SUDC-P7/RP
advertisement
Manufacturer No:
DTS120100SUDC-P7/RP
HK JDW NO:
193-DTS120100SUDC-P7/RP
Step5Bar-code shipping tag
DTS120100SUDC-P7/RP
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm
  • Height
    24.892mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Mount
    Desktop
  • Weight
    0.454lb 205.93g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Size / Dimension
    2.91Lx1.81W x 0.98 H 74.0mmx46.0mmx25.0mm
  • Max Power Dissipation
    12W
  • Efficiency
    70%
  • Max Output Current
    1A
  • Polarity
    Positive
  • Polarization
    Positive Center
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Output Current
    1A
  • Output Power
    12W
  • Voltage - Output
    12V