  • EAP-30-681-D
EAP-30-681-D
advertisement
Manufacturer No:
EAP-30-681-D
HK JDW NO:
165-EAP-30-681-D
Package:
Datasheet:
EAP-30-681-D
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN
Step5Bar-code shipping tag
EAP-30-681-D
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
    General Purpose
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    30A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    60Hz Hz
  • Leakage Current
    75.5μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    30mm
  • Length
    85mm