  • EB13E2K2H-49.152M
EB13E2K2H-49.152M
advertisement
Manufacturer No:
EB13E2K2H-49.152M
HK JDW NO:
3402-EB13E2K2H-49.152M
Step5Bar-code shipping tag
EB13E2K2H-49.152M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; BULK; TAPE
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    49.152MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    49.152MHz
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    CMOS
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Output Load
    15 pF