  • SIT5711AICQX-33E-40.000000F
SIT5711AICQX-33E-40.000000F
advertisement
Manufacturer No:
SIT5711AICQX-33E-40.000000F
HK JDW NO:
707-SIT5711AICQX-33E-40.000000F
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SIT5711AICQX-33E-40.000000F
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.787Lx0.512W 20.00mmx13.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±8ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Height Seated (Max)
    0.268 6.80mm