  • ECI-63.40-K4-B00
ECI-63.40-K4-B00
advertisement
Manufacturer No:
ECI-63.40-K4-B00
Manufacturer:
ebm-papst Inc.
HK JDW NO:
14685-ECI-63.40-K4-B00
Package:
Datasheet:
Description:
AC, DC & Servo Motors BLDC Motor, Integrated Controller, 24VDC, 63mm, Shaft: 6mm dia., 20mm Length