  • ECQ-UAAV334Q1
ECQ-UAAV334Q1
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UAAV334Q1
HK JDW NO:
590-ECQ-UAAV334Q1
Package:
Datasheet:
ECQ-UAAV334Q1
Description:
Cap Film Suppression X2 0.33uF 310VAC PP 10% (26 X 8 X 15mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UAAV334Q1
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
  • Voltage
    310VAC