  • ECQ-UBAF334K
ECQ-UBAF334K
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UBAF334K
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECQ-UBAF334K
Package:
Datasheet:
ECQ-UBAF334K
Description:
Cap Film Suppression X1 0.33uF 300VAC PP 10% (26 X 12 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UBAF334K
    Select All
  • Product Weight (g)
    7.8
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    300VAC