  • ECQ-UBAF152KA
ECQ-UBAF152KA
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UBAF152KA
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECQ-UBAF152KA
Package:
Datasheet:
ECQ-UBAF152KA
Description:
Cap Film Suppression Y2/X1 0.0015uF 300VAC PP 10% (15.3 X 5 X 11.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 12.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UBAF152KA
    Select All
  • Product Length (mm)
    15.3
  • Product Height (mm)
    11.5
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Product Weight (g)
    1.3
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    300VAC