  • EFE-400-12-ECMDS
EFE-400-12-ECMDS
advertisement
Manufacturer No:
EFE-400-12-ECMDS
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-EFE-400-12-ECMDS
Package:
Datasheet:
EFE-400-12-ECMDS
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 33.3A 400W Medical 22-Pin