  • ELL-4GM2R4N
ELL-4GM2R4N
advertisement
Manufacturer No:
ELL-4GM2R4N
HK JDW NO:
590-ELL-4GM2R4N
Datasheet:
ELL-4GM2R4N
Step5Bar-code shipping tag
ELL-4GM2R4N
  • Series
    M
  • Published
    2005
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    1.15A
  • Inductance
    2.4μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    66mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm