  • EMI1206R-1500
EMI1206R-1500
advertisement
Manufacturer No:
EMI1206R-1500
HK JDW NO:
79-EMI1206R-1500
Step5Bar-code shipping tag
EMI1206R-1500
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    25%
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    IMPEDANCE AT 50 MHZ
  • Depth
    1.8mm
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    1.5kOhm
  • Max DC Current
    200mA
  • Frequency (Max)
    50MHz
  • Rated Current
    0.2A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    500mOhm
  • Impedance @ Frequency
    1.5kOhm @ 100MHz
  • Frequency (Min)
    50MHz
  • Height
    1.2954mm
  • Length
    3.2mm