  • ERC5523K400DHEB600
ERC5523K400DHEB600
advertisement
Manufacturer No:
ERC5523K400DHEB600
HK JDW NO:
873-ERC5523K400DHEB600
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
23.4kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERC5523K400DHEB600
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.097Diax0.280L 2.46mmx7.11mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    23.4kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W