  • ERC556K5700DKEK500
ERC556K5700DKEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERC556K5700DKEK500
HK JDW NO:
873-ERC556K5700DKEK500
Step5Bar-code shipping tag
ERC556K5700DKEK500
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.250L 2.39mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    6.57kOhms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W