  • ERJ-1TNF5620U
ERJ-1TNF5620U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-1TNF5620U
HK JDW NO:
590-ERJ-1TNF5620U
Datasheet:
ERJ-1TNF5620U
Description:
Quantity:
In Stock : 496
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-1TNF5620U
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    562Ohm
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    1W
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Depth
    3.2mm
    FIXED RESISTOR
  • Military Standard
    Not
  • Rated Power Dissipation (P)
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm