  • ERJ-S1TD3303U
ERJ-S1TD3303U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-S1TD3303U
HK JDW NO:
590-ERJ-S1TD3303U
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
ERJ-S1TD3303U
Description:
ERJ Series, Thick Film, 330kOhm, 1W, ±0.5%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-S1TD3303U
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    330kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm