  • ERJ-U12F2802U
ERJ-U12F2802U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U12F2802U
HK JDW NO:
590-ERJ-U12F2802U
Package:
Datasheet:
ERJ-U12F2802U
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U12F2802U
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Weight
    26.988746mg
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    28kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    750mW
  • Current Rating
    2A
  • Case Code (Metric)
    4532
  • Case Code (Imperial)
    1812
  • Height
    600μm
  • Length
    4.5mm
  • Width
    3.2mm