  • ERJ1GEF392C
ERJ1GEF392C
advertisement
Manufacturer No:
ERJ1GEF392C
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ1GEF392C
Package:
Datasheet:
Description:
Thick Film, 3.9kOhm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ERJ1GEF392C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    3.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    25V
  • Power Rating
    50mW