  • ESST040W-0800-42
ESST040W-0800-42
advertisement
Manufacturer No:
ESST040W-0800-42
HK JDW NO:
268-ESST040W-0800-42
Package:
Datasheet:
ESST040W-0800-42
Description:
Quantity:
In Stock : 26
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ESST040W-0800-42
  • Series
    ESST (40W)
  • Size / Dimension
    3.30Lx1.57W x 0.99 H 83.8mmx39.9mmx25.1mm
  • Power (Watts)
    34W
  • Approval Agency
    cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Input (Max)
    277VAC
  • Voltage - Input (Min)
    120VAC
  • Current - Output (Max)
    800mA
  • Voltage - Output
    28V~42V