  • F17724154004
F17724154004
advertisement
Manufacturer No:
F17724154004
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-F17724154004
Package:
Datasheet:
F17724154004
Description:
Cap Film Suppression X2 0.15uF 1000VDC/440VAC PET 10% (31 X 11 X 21mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F17724154004
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    1000VDC|440VAC