  • F3SG-4SRA0880-45
F3SG-4SRA0880-45
advertisement
Manufacturer No:
F3SG-4SRA0880-45
HK JDW NO:
607-F3SG-4SRA0880-45
Package:
Datasheet:
F3SG-4SRA0880-45
Description:
GLC, ADVANCED, ARM SAFE
Step5Bar-code shipping tag
F3SG-4SRA0880-45
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Beam Pitch
    40mm
  • Operating Temperature
    -30°C~55°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    F3SG-SR
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65/67/67G - Dust Tight, Oil Resistant, Water Resistant, Waterproof
  • Protections
    Arm/Foot
  • Detection Capability
    45mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    880mm