  • F3SG-4SRA1000-14
F3SG-4SRA1000-14
advertisement
Manufacturer No:
F3SG-4SRA1000-14
HK JDW NO:
607-F3SG-4SRA1000-14
Package:
Datasheet:
F3SG-4SRA1000-14
Description:
GLC, ADVANCED, FINGER SAFE
Step5Bar-code shipping tag
F3SG-4SRA1000-14
  • Operating Temperature
    -30°C~55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 10.0m
  • Protective Height
    1000mm
  • Number of Beams
    99
  • Beam Pitch
    10mm