  • F3SG-4SRA2280-25
F3SG-4SRA2280-25
advertisement
Manufacturer No:
F3SG-4SRA2280-25
HK JDW NO:
607-F3SG-4SRA2280-25
Package:
Datasheet:
F3SG-4SRA2280-25
Description:
GLC, ADVANCED, HAND SAFE
Step5Bar-code shipping tag
F3SG-4SRA2280-25
  • Operating Temperature
    -30°C~55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Protections
    Hand
  • Detection Capability
    25mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    2280mm
  • Number of Beams
    114
  • Beam Pitch
    20mm