  • F3SG-4SRB1600-25
F3SG-4SRB1600-25
advertisement
Manufacturer No:
F3SG-4SRB1600-25
HK JDW NO:
607-F3SG-4SRB1600-25
Package:
Datasheet:
F3SG-4SRB1600-25
Description:
GLC, BASIC, HAND SAFE
Step5Bar-code shipping tag
F3SG-4SRB1600-25
  • Operating Temperature
    -30°C~55°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    F3SG-SR
  • Feature
    Blanking, Muting Function
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65/67/67G - Dust Tight, Oil Resistant, Water Resistant, Waterproof
  • Protections
    Hand
  • Detection Capability
    25mm
  • Protective Height
    1600mm
  • Number of Beams
    80
  • Beam Pitch
    20mm