  • F3SJ-A1070P55
F3SJ-A1070P55
advertisement
Manufacturer No:
F3SJ-A1070P55
HK JDW NO:
607-F3SJ-A1070P55
Description:
F3SJ-A1070P55
Step5Bar-code shipping tag
F3SJ-A1070P55
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Protections
    Leg/Body
  • Detection Capability
    55mm
  • Operating Range
    0.2m ~ 9.0m
  • Protective Height
    1070mm
  • Number of Beams
    22
  • Beam Pitch
    50mm