  • F3SJ-A1235P14
F3SJ-A1235P14
advertisement
Manufacturer No:
F3SJ-A1235P14
HK JDW NO:
607-F3SJ-A1235P14
Description:
F3SJ-A1235P14
Step5Bar-code shipping tag
F3SJ-A1235P14
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.2m ~ 9.0m
  • Protective Height
    1235mm
  • Number of Beams
    136
  • Beam Pitch
    9mm