  • F3SJ-A1420P30
F3SJ-A1420P30
advertisement
Manufacturer No:
F3SJ-A1420P30
HK JDW NO:
607-F3SJ-A1420P30
Description:
F3SJ-A1420P30
Step5Bar-code shipping tag
F3SJ-A1420P30
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Operating Range
    0.2m ~ 9.0m
  • Protective Height
    1420mm
  • Number of Beams
    57
  • Beam Pitch
    25mm