  • F450FE224J1K0P
F450FE224J1K0P
advertisement
Manufacturer No:
F450FE224J1K0P
HK JDW NO:
417-F450FE224J1K0P
Package:
Datasheet:
F450FE224J1K0P
Description:
Cap Film 0.22uF 1000V PP 5% (31.5 X 10.5 X 20.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F450FE224J1K0P
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|600VAC