  • F461BY334K630L
F461BY334K630L
advertisement
Manufacturer No:
F461BY334K630L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F461BY334K630L
Package:
Datasheet:
F461BY334K630L
Description:
Cap Film 0.33uF 630V PP 10% (18 X 11 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F461BY334K630L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse and DC Transient Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC|250VAC