  • F5KY878M0B4ND-Z
F5KY878M0B4ND-Z
advertisement
Manufacturer No:
F5KY878M0B4ND-Z
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-F5KY878M0B4ND-Z
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
F5KY878M0B4ND-Z
Description:
TAIYO YUDEN F5KY878M0B4ND-Z SAW FILTER, 878MHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F5KY878M0B4ND-Z
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    5-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    5
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Series
    F5
  • Size / Dimension
    0.055Lx0.039W 1.40mmx1.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Applications
    Cellular, CDMA
  • Frequency
    878MHz
  • Bandwidth
    32MHz