  • F61350007
F61350007
advertisement
Manufacturer No:
F61350007
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-F61350007
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
F61350007
Step5Bar-code shipping tag
F61350007
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ F6
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.138W 6.00mmx3.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    13.56MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm