  • FC-13F32.768KHZ20PPM,9PF
FC-13F32.768KHZ20PPM,9PF
advertisement
Manufacturer No:
FC-13F32.768KHZ20PPM,9PF
Manufacturer:
Toyocom
HK JDW NO:
4747-FC-13F32.768KHZ20PPM,9PF
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FC-13F32.768KHZ20PPM,9PF
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    2
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    32.768kHz
  • Load Capacitance
    9pF
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Series Resistance
    80kOhm
  • Height
    550μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.5mm