  • FKP1T002204B00MF00
FKP1T002204B00MF00
advertisement
Manufacturer No:
FKP1T002204B00MF00
HK JDW NO:
864-FKP1T002204B00MF00
Package:
Description:
Cap Film 220pF 1600V PP 20% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
FKP1T002204B00MF00
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Voltage
    1600VDC|650VAC