  • FLHTC0311-26-6CS3083
FLHTC0311-26-6CS3083
advertisement
Manufacturer No:
FLHTC0311-26-6CS3083
HK JDW NO:
798-FLHTC0311-26-6CS3083
Step5Bar-code shipping tag
FLHTC0311-26-6CS3083
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Conductor Material
    Copper, Tinned
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Blue
  • Conductor Strand
    19/38
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.031 (0.79mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.006 0.15mm