  • FLV-DD150B
FLV-DD150B
advertisement
Manufacturer No:
FLV-DD150B
HK JDW NO:
607-FLV-DD150B
Description:
DOME LIGHT BLUE 175MM 17.9W
Step5Bar-code shipping tag
FLV-DD150B
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Published
    2015
  • Series
    FLV-DD
  • Type
    Dome
  • Color
    Blue
  • Power Dissipation-Max
    17.9W
  • Outer Diameter
    6.890 (175.00mm) Dia
  • Outer Diameter - Emitting Surface
    4.567 (116.00mm) Dia
  • Height
    3.276 83.21mm
  • Diameter - Inner
    5.906 (150.00mm) Dia