  • FMP100FBE52-5K76
FMP100FBE52-5K76
advertisement
Manufacturer No:
FMP100FBE52-5K76
HK JDW NO:
898-FMP100FBE52-5K76
Datasheet:
FMP100FBE52-5K76
Step5Bar-code shipping tag
FMP100FBE52-5K76
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    5.76kOhm
  • Power (Watts)
    1W